понеделник, 15 април 2024

Џенифер Анистон не е бремена!

Објавено на

часот

Сподели

Зарем паднавме толку ниско што еден напис на Гугл што тврди „Според веста објавена во списанието ОК!, тестовите за бременост на Џенифер Анистон можеби дале позитивен резултат!“ колективно ни го одзема здравиот разум?, вели порталот celebhotinfo.

Откако беше јавено дека е во шестиот месец од бременоста, поранешната сопруга на Бред Пит конечно одговори на прашањето на јавноста. Како што јавува Дејли меил, Џенифер Анистон дефинитивно ги отфрли вестите за нејзината бременост како глупости.

Целата врева со нејзината бременост почна да се крева кога Џенифер, 42, најави дека ќе прави пауза од глумата.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ