сабота, 2 март 2024

Девојче тешко повредено откако ја удри 22-годишна скопјанка со автомобил

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата, малолетничката се здобила со телесни повреди констатирани во тетовската Клиничка болница.

На местото на несреќата увид извршила екипа од СВР Тетово.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ