четврток, 20 јуни 2024

Дете тешко се повредило откако со електричен тротинет удрило во паркиран автомобил

Објавено на

часот

Сподели

„Во незгодата малолетникот се здобил со тешки телесни повреди констатираnи во Градска болница Прилеп”, информираат од полицијата.

Увид извршила екипа од ОВР Прилеп.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ