четврток, 13 јуни 2024

Дете тепало дете во Скопје

Вчера во 17.30 часот во СВР Скопје, Д.Ѓ.Ј.(41) од Скопје пријавила дека на 03 јуни околу 20.00 часот на игралиште на подрачјето на Ѓорче Петров, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ