сабота, 20 април 2024

Дете нападнато и тепано во Карпош

Д.Х.(45) од Скопје пријавил дека во саботата околу 20.45 часот на подрачјето на Карпош неговиот малолетен син бил физички нападнат од едно лице.

Објавено на

часот

Сподели

Од МВР соопштуваат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ