вторник, 5 март 2024

Денеска од 9 до 12 часот без струја делови од Општина Центар

Објавено на

часот

Сподели

Од Регионалниот центар за управување со кризи Скопје информираат дека во период од 9 до 12 часот без струја ќе бидат дел од улиците „Никола Тримпаре“, „Коста Шахов“, „Борка Талевски“ и „Ленинова“ во општина Центар. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ