четврток, 30 мај 2024

Делови од Зелениково утре без струја

Без без електрична енергија утре ќе останат делови од општина Зелениково, соопшти РЦУК Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

„Од 09:00 до 11:00 часот без струја ќе бидат корисниците од село Градовци, а од 12:00 до 15:00 часот дел од корисниците од село Орешани лоцирани во околината на реката Вардар, во општина Зелениково“, се наведува во соопштението.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ