вторник, 18 јуни 2024

Дел од Карпош без струја

Од 9 до 14 часот денеска без струја ќе бидат дел од корисниците лоцирани на улицата „Дамска“ во скопската општина Карпош. 

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради технички зафати во електродистрибутивната мрежа.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ