вторник, 5 март 2024

Дедо со југо удри и тешко повреди баба пешак во Прилеп

Објавено на

часот

Сподели

Извршен бил увид од увидна екипа од полициската станица Прилеп.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ