понеделник, 24 јуни 2024

Дански државјанин тешко повреден на четирицикл на Галичица

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата данскиот државјанин Ф.М.М.Д. добил тешки телесни повреди, кои му биле констатирани во болницата „Св. Еразмо“ во Охрид.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ