петок, 14 јуни 2024

Целосен прекин на сообраќајот на регионалниот пат Свети Николе – Куманово

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти АМСМ, сообраќајот е во прекин во двата правци.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ