петок, 21 јуни 2024

Барди даде гол за Трабзонспор (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Барди беше стартер на овој натпревар и играше до 83. минута.

Во 34. минута нашиот фудбалер постигна гол со кој му донесе водство на својот тим од 2-0.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ