среда, 19 јуни 2024

Багерист усмрти жена претпладнево во Скопје

Објавено на

часот

Сподели

Од МВР потврдуваат дека имаат пријава во 11 часот според која градежна машина удрило во пешак. Повеќе детали ќе соопштат по завршување на увидот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ