понеделник, 27 мај 2024

Ауди се запали во Куманово

Вчера во 23.40 часот во СВР Куманово било пријавено дека во Куманово настанал пожар во паркирано патничко возило ауди со кумановски регистарски ознаки, сопственост на М.С.(42) од Куманово.

Објавено на

часот

Сподели

Екипа на Територијалната противпожарна единица Куманово го изгаснала пожарот, а повредени нема. Увид бил извршен од екипа на СВР Куманово.

Архивска фотографија

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ