недела, 14 април 2024

90-годишник пронајден мртов со видливи повреди по телото

Вчера во полициската станица Кочани било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат Ч.М. (90) од Кочани. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт со видливи повреди на телото.

Објавено на

часот

Сподели

Увид извршила увидна екипа од ОВР Кочани, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ