понеделник, 17 јуни 2024

78-годишна жена почина по удар од автомобил

Објавено на

часот

Сподели

По несреќата, како што информира МВР,  М.Н. била пренесена во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ каде од лекар била констатирана смрт. 

За настанот бил известен јавен обвинител, а увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ