недела, 14 април 2024

73-годишен маж се соблекувал пред девојчиња на соседи во Карпош

Објавено на

часот

Сподели

Според пријавата, на 5 јули 2023 околу 17:30 часот на подрачјето на Карпош, додека малолетничка седела во нејзиниот двор со две другарки, тој во соседниот двор од неговата куќа се соблекол и недолично се однесувал пред нив.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ