петок, 21 јуни 2024

72-годишен маж физички си ја нападнал 68-годишната сопруга

Синоќа во СВР Скопје, 68 – годишна жена од скопско село пријавила дека околу 17 часот во домот била физички нападната од својот сопруг З.С. (72), кој употребил и тврд предмет.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ