четврток, 20 јуни 2024

71-годишен моторџија паднал од априлија и тешко се повредил

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата тешки телесни повреди добил А. М., констатирани во Клиничката болница во Битола.

Увид на местото извршила екипа на СВР Битола.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ