среда, 12 јуни 2024

67-годишен брат со тврд предмет претепал сестра

Вчера во 22:10 часот во СВР Скопје 69-годишна жена пријавила дека на подрачјето на Шуто Оризари, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот брат Ѓ.З.(67) од Скопје, кој употребил и тврд предмет.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ