петок, 14 јуни 2024

62-годишен маж најден починат во стан во скопски Аеродром

Објавено на

часот

Сподели

Од страна на лекар од Итна медицинска помош била констатирана смрт без траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител телото е дадено на обдукција која треба да ги открие причините за смртта. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ