четврток, 13 јуни 2024

50-годишен скопјанец најден починат дома

Вчера во 16.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот на подрачјето на Гази Баба бил пронајден починат Д.П.(50) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

Лекар од Итната медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ