четврток, 18 април 2024

47-годишен маж пронајден е мртов во неговиот дом

Во СВР Скопје на 6 март било пријавено дека во домот на подрачје на Кисела Вода бил пронајден починат М.П. (47) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

Објавено на

часот

Сподели

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ