петок, 23 февруари 2024

33-годишен маж најден починат во стан во Скопје

Објавено на

часот

Сподели

„Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција“, велат од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ