петок, 21 јуни 2024

22-годишен Шпанец се удавил во градскиот базен во Битола

Објавено на

часот

Сподели

Смрт констатирал лекар од итна медицинска помош, а увид извршила увидната екипа на СВР Битола.

По наредба на јавен обвинител телото е предадено за обдукција.

Фото: Битолањуз

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ