недела, 14 април 2024

Скопјанка почина на паркинг во Кисела Вода, телото дадено на обдукција

Вчера околу 11.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на подрачје на Кисела Вода во Скопје починала Д.С.(67) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

Лекар од Итна едицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ