недела, 14 април 2024

Гол на Кузмановски е меѓу најдобрите пет на колото во ЛШ! (ВИДЕО)

Пелистер синоќа забележа нов пораз во Лигата на шампионите откако загуби на гостувањето кај Кил, утеха може да биде што погодок на Филип Кузмановски се најде во топ пет листата.

Објавено на

часот

Сподели

Кузмановски испука вистинска „бомба“ во мрежата на Кил, а тој погодок се најде на третото место од топ пет листата на голови на колото.

Топ пет листата можете да ја видите на овој ЛИНК.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ